Parking officer (ANPR)

Dideli miestai susiduria su rimta problema – automobilių parkavimu gatvėje. Reikia nuolat tikrinti, ar automobiliai parkuojami taisyklingai, ar yra mokama už parkavimą, ar automobiliai nestovi per ilgai vietose, kur stovėjimo laikas yra ribotas. Mūsų sukurtas parkavimo priežiūros sprendimas „Parking Officer“ padeda sekti ir prižiūrėti automobilių parkavimą.

„Parking Officer“ sistema puikiai integruojama su mobiliųjų operatorių informacinėmis sistemomis, parkavimo mokėjimo kasomis ir terminalais, vidinėmis įmonių sistemomis.

Ji taip pat gali:

formuoti „juoduosius sąrašus“, valdyti „geruosius“ vartotojų sąrašus ir jų grupes, nustatyti parkavimo tolerancijos laiką, suformuoti atidėtą 24 valandų administracinę baudą, remiantis valstybės teisės aktais, automatiškai suformuoti baudos protokolą leidžia apmokėti automobilio parkavimą kasoje, nepaliekant parkavimo bilieto už lango,

būti integruojama su bankais ir tikrinti tarpinius mokėjimus, perduoti informaciją į finansinės apskaitos, darbų valdymo ir kitas sistemas.

Visą informaciją lengvai patikrinsite sukurtame analitikos modulyje.

Sistema sukurta PHP, MVC, ZEND, SOAP, RESTful, Android, ANPR, Selenium technologijų pagrindu.

Šis produktas veikia kelių užsakovų informacinių sistemų architektūroje, nuolatos vyksta aktyvus  jo palaikymas ir tobulinimas.

Šiuo metu jis yra diegiamas ne tik automobilių parkavimo vietose mieste, bet ir prekybos centrų parkavimo vietose.