Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Mobilioji aplikacija – tai programinė įranga, skirta naudoti išmaniuose įrenginiuose:

telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose, laikrodžiuose, akiniuose. Geriausių rezultatų mobilioji aplikacija, kurios viena pagrindinių funkcijų yra operatyvumas, pasiekia turėdama bent vieną iš šių sistemų: pvz.: darbų valdymo, ERP ar CRM.

Kurdami naują arba adaptuodami jau esamą sistemą į mobiliąją aplikaciją, paprastai atliekame: Jūsų poreikių analizę, aplikacijos projektavimą, gamybą ir diegimą. Kartu su užsakovu visada vykdome naujos programėlės bandomąją versiją. Taigi, aplikaciją integruojame į reikiamas sistemas. Jei tokių neturite – sukursime ar adaptuosime esamas.

Aplikacijas gaminame Windows, iOS, Android, Symbian platformoms. Vėliau į išmanųjį telefoną atsisiųsti mobiliąsias programėles bus galima iš „iTunes App Store“, „App World“, „OVI store“ ar  „Android Market“. Taip pat, mobiliųjų aplikacijų kūrimo platforma „Cordova“ gaminame HTML5 tipo internetines aplikacijas, specialias ypatingo patikimumo „Native apps“ bei tam tikro lygio hibridines aplikacijas.

Sprendimai

Parking Officer mobilioji aplikacija

Ši aplikacija, integruota į specialiai sukurtą informacinę sistemą, Android aplinkoje veikiančiame įrenginyje nuskaito automobilių valstybinius numerius. Duomenis gaunami iškart ir pasiekiami bet kuriuo metu.

„Battery“ fondo mobilioji aplikacija

Programėlė, pateikianti kasdienes finansinių instrumentų rezultatų ataskaitas. Duomenys yra gaunami tiesiai iš darbuotojų suformuotu Excel programoje failų. Mobilioji aplikacija turi momentinių perspėjimų (angl. push notifications) funkciją – pranešimai apie rezultatų pasikeitimus atsiranda vartotojo telefono perspėjimo juostoje.