Informacinių sistemų kūrimas

Informacines sistemas kuriame vadovaudamiesi įvairiomis naujausiomis ir efektyviausiomis IS kūrimo metodikomis. Todėl pvz. mūsų programėlės (aplikacijos) taupo mobiliųjų įrenginių resursus bei tinklinio ryšio srautą.

Darbą pradedame nuo vieno svarbiausių žingsnių – poreikių analizės ir specifikavimo.

Parengę projekto dokumentaciją ir suformavę techninę užduotį, sukuriame Jūsų pageidaujamą IS:

suprojektuojame IS architektūrą; parengiame detalią sistemos specifikaciją; sukuriame duomenų bazių modelius ir atliekame optimizavimo darbus; atstovaujame derybose su rangovais; sukuriame daugiasluoksnes informacines sistemas.

Pagrindinės sritys yra:

  • Kreditų teikimo sprendimai; Sistemų integracijos sprendimai;
  • Internetinės svetainės;
  • Mobiliosios aplikacijos;
  • Elektroninės paslaugos;
  • Elektroninė prekyba;
  • Parkavimo priežiūros informacinės sistemos.

Sprendimai

El. parašas

Elektroninis parašas – juridinę galią turintis parašas, esantis Jūsų mobiliojo telefono SIM kortelėje, arba Jūsų sertifikato saugykloje – USB rakte, asmens tapatybės kortelėje. Elektroninio parašo sprendimus jau diegia ne tik valstybinis sektorius, bet ir privataus kapitalo įmonės. Šie sprendimai reikalauja ne tik aukšto techninio, bet ir teisinių, vidaus ir išorės procesų žinių lygio.

Elektroninio parašo pagalba pasirašysite juridinius elektroninius dokumentus, tvirtinsite procesus, prisijungsite prie vidaus ar išorines sistemų. Taigi, elektroninio parašo technologija suteikia galimybę pasirašyti įvairius elektroninius dokumentus tiek asmeninėje, tiek verslo (pvz. sutartys tarp šalių) srityje.

Mes atliekame el. parašo diegimą bei integracijas. Taip pat, teikiame konsultacijas vykdant projektus, kuriuose naudojami Lietuvoje patvirtinto ADoc,  Latvijoje – EDoc, Estijoje – DigiDoc ir Europos Sąjungoje patvirtinti PDF formatų dokumentai.

Be to, konsultuojame mobiliojo el. parašo ir stacionaraus el. parašo naudojimo klausimais, bei teikiame informaciją laiko žymų ir paslaugų tarnybų klausimais.

Verslo valdymo sistemos

Kuriame sistemas, kompiuterizuojančias visos įmonės valdymo procesus. Jos  palengvina apskaitos vedimą, kelia resursų panaudojimo efektyvumą, padeda valdyti kontaktus bei gryninti įmonės veiklos rezultatus. Taip pat atlieka verslo valdymo sistemų analitiką.

Taikomosios sistemos

Taikomosios sistemos skirtos periodiškai besikartojančio ir daug žmogiškųjų resursų reikalaujančiui procesui optimizuoti. Tarkime, darbuotojas nuolat turi rinkti tam tikrą informaciją (pvz.: iš partnerių, spaudoje ar internete), juos perduoti kolegai, kuris, remiantis ja, turi paruošti ataskaitą. Taigi, toks darbuotojas turi nuolatos būti darbo vietoje, o informacijos perdavimas kolegai reikalauja laiko sąnaudų. Šį procesą kompiuterizavus, taupomi įmonės resursai, didinamas dėmesys į tiesiogines pajamas nešančius darbus.