El. parašo sprendimai

Elektroninis parašas – juridinę galią turintis parašas, esantis Jūsų mobiliojo telefono SIM kortelėje, arba Jūsų sertifikato saugykloje – USB rakte, asmens tapatybės kortelėje. Elektroninio parašo sprendimus jau diegia ne tik valstybinis sektorius, bet ir privataus kapitalo įmonės. Šie sprendimai reikalauja ne tik aukšto techninio, bet ir teisinių, vidaus ir išorės procesų žinių lygio.

Elektroninio parašo pagalba pasirašysite juridinius elektroninius dokumentus, tvirtinsite procesus, prisijungsite prie vidaus ar išorines sistemas. Taigi, elektroninio parašo technologija suteikia galimybę pasirašyti įvairius elektroninius dokumentus tiek asmeninėje, tiek verslo (pvz. sutartys tarp šalių) srityje.

Mes atliekame el. parašo diegimą bei integracijas. Taip pat, teikiame konsultacijas vykdant projektus, kuriuose naudojami Lietuvoje patvirtinto ADoc,  Latvijoje – EDoc, Estijoje – DigiDoc ir Europos Sąjungoje patvirtinto PDF formatų dokumentai.

Be to, konsultuojame mobiliojo el. parašo ir stacionaraus el. parašo naudojimo klausimais, bei teikiame informaciją laiko žymų ir paslaugų tarnybų klausimais.